4. 9. 2017

Náměstek pozdravil maturanty

U příležitosti začátku nového školního roku navštívil MUDr. Přemysl Sobotka, náměstek hejtmana LK, budoucí zdravotní sestřičky, které letos vstupují do posledního ročníku školy a čeká je perný rok plný studia, na jehož konci přibydou v Liberci další tolik potřebné sestřičky a ošetřovatelky.
Není náhodou, že si pan náměstek vybral právě Střední zdravotnickou školu v Liberci. Sám jako lékař umí nejlépe ocenit práci zdravotní...ch sester, což několikrát zdůraznil ve svých zdravicích, které postupně přednesl ve třech maturitních třídách oboru zdravotnický asistent a v jedné třídě oboru ošetřovatel.
„Velmi rád jsem mezi Vás přišel, držím Vám pěsti, ať u maturity obstojíte a my se potom jako budoucí pacienti můžeme těšit na šikovné a usměvavé sestřičky. Ač je realita mnohdy velmi drsná - zažijete strach, stres, uvidíte někoho umírat - úsměv by Vám z tváře neměl nikdy zmizet. Protože pěkný úsměv a vlídná slova, to je pro pacienta 50% úspěchu“, dodal Přemysl Sobotka.